Навігація  

   
   
   
   
   
Интернет-магазин nachodki.ru
  
 
 
Реконструкція котельні по вул. Зарічанській, 2/1
 
В існуючому приміщенні котельні, яка знаходиться за адресою вул. Зарічанська, 2/1, виконане встановлення газових котлів КОЛВІ-500 номінальною теплопродуктивністю 0,5 МВт (0,43 Гкал) кожний в кількості 2 од., які будуть працювати в автоматичному режимі на гаряче водопостачання у міжопалювальний період.
 
Впровадження даного заходу дасть можливість забезпечувати гарячою водою обєкти від котельні по прс. Миру, 92. В даній котельні встановлені твердопаливні котли, що працюють на пелетах, і в разі їх здорожчання буде виконане переключення будинків від котельні по прс. Миру, 92 на гаряче водопостачання від котельні по вул. Зарічанській, 2/1.
 
 
 
 
Реконструкція насосного парку із заміною
на сучасні енергоефективні аналоги
 
За попердні роки на підприємстві активно проводилася заміна застарілих насосів на нові більш економічні сучасні аналоги фірм Wilo та Calpeda з кращими технічними характеристиками. Завдяки точній відповідності максимального ККД робочим параметрам системи сучасні насоси працюють з найвищою ефективністю. Застосування цих насосів дозволяє знизити витрату електроенергії на стадії транспортування теплової енергії до споживача за рахунок того, що середній ККД сучасних насосів складає близько 89%, у той час як ККД застарілих насосів лежить в межах 75-80%. Економія електроенергії у порівнянні зі старим обладнанням загалом може досягати 20%. Експлуатаційні витрати, які включають витрати на технічне обслуговування та ремонт нових сучасних насосів, є надзвичайно низькими.
 
Підприємство продовжує рух даним напрямком енергоефективності, тому в 2020 році МКП «Хмельницьктеплокомуненерго» встановило 15 сучасних насосів з кращими технічними характеристиками, у тому числі 2 од. потужних мережевих насоси, а саме:
- в котельні по вул. Гречка, 10/1 – насос Wilo SCP 150/530 HA (N=160 кВт);
- в котельні по вул. Майборського, 5 – насос Wilo SCP 150/530-HA (N=160 кВт).
 
 
 
Капітальний ремонт котлів із заміною конвективних частин,
димогарних та екранних труб котлоагрегатів
 
Тривала робота конвективних поверхонь котлів з високими температурами призводить до зміни структури металу та утворенню тріщин на конвективних трубопроводах, в наслідок чого котли неодноразово доводиться зупиняти для проведення зварювальних робіт.
 
Також в результаті тривалої експлуатації котлів на внутрішніх стінках котлових труб утворюються відкладення солей жорсткості, що зменшує тепловіддачу через стінки труб, в наслідок чого знижується коефіцієнт корисної дії котла збільшується споживання природного газу.
 
Тому у 2020 році підприємством виконано капітальні ремонти котлів із заміною їх конвективних частин, димогарних та екранних труб, а саме:
- котла NWT 4/1,6-150 в котельні по вул. Горбанчука, 1;
- котла КВГ-4 в котельні по вул. вул. Сковороди, 11;
- котла ТВГ- в котельні по вул. Свободи, 44;
- котла КОЛВІ-500 в котельні по вул. Купріна, 12.
Результати капітального ремонту котлів:
- підвищення надійності роботи даних водогрійних котлів;
- економія природного газу;
- підвищення надійності та якості надання послуг з опалення та гарячого водопостачання.
 
 
 
Попередньоізольовані трубопроводи
 
Розвиток технологій виготовлення трубопроводів не стоїть на місці і однією з провідних технологій в цій галузі є виготовлення попередньоізольованих трубопроводів, які відрізняються від звичайних сталевих трубопроводів високою надійністю, довговічністю та низьким показником теплопровідності.
 
Використання технології попередньоізольованих трубопроводів дозволяє значною мірою знизити втрати теплової енергії через ізоляцію теплових мереж при транспортуванні теплоносія до споживача, зменшити витоки хімічно очищеної води у зв’язку з високим ступенем надійності даних трубопрповодів, зменшити витрату природного газу, як наслідок викиди забруднюючих речовин в атмосферу, покращити якість послуг з теплопостачання та значно знизити ризик виникнення аварійних ситуацій.
 
У 2020 році міське комунальне підприємство «Хмельницьктеплокомуненерго» виконало реконструкцію теплових мереж із зміною труб на попередньо ізольовані загальною протяжністю 3,5 км теплових мереж в двотрубному вимірі.
 
Починаючи з 2000 року МКП «Хмельницьктеплокомуненерго» активно виконує заміну зношених теплових мереж на попередньоізольовані трубопроводи і на даний час вже проклало близько 57 км теплових мереж в двотрубному вимірі.
 
 
Капітальний ремонт когенераційних установок
 
При впровадженні даного заходу виконаний капітальний ремонт когенераційних установок ДвГ-1А-500 в котельнях по вул. Водопровідній, 48 та вул. Гречка, 10/1.
 
В результаті впровадження даного заходу досягнуто:
- покращення якості виробленої електроенергії;
- полегшення умов експлуатації обслуговуючим персоналом;
- завантаження когенераційної уставки до оптимальних технічних параметрів експлуатації згідно паспортних даних.