Навігація  

   
   
   
   
   
Все для Joomla . Бесплатные шаблоны и расширения.

 

08.12.2020

Повідомлення про відкрите обговорення щодо коригування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання, послугу з постачання теплової енергії та послугу з постачання гарячої води
Міському комунальному підприємству «Хмельницьктеплокомуненерго»
18 грудня 2020 року о 1000 год
 
На вимогу постанови Національної комісії,  що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг України від 30.06.2017 № 866 «Про затвердження Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень НКРЕКП» МКП «Хмельницьктеплокомуненерго» повідомляє про проведення відкритого обговорення (слухання) щодо необхідності коригування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання, послугу з постачання теплової енергії та послугу з постачання гарячої води за категоріями споживачів.
Зауваження та пропозиції по суті питання, що пропонуються до відкритого обговорення (слухання), від фізичних та юридичних осіб приймаються до 17 грудня 2020 року у письмовому та/або електронному вигляді за адресою:
МКП «Хмельницьктеплокомуненерго», вул.Пересипкіна,5, м.Хмельницький, 29000;
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Для реєстрації зауважень та пропозицій просимо зазначати прізвище, ім’я та по батькові особи (для юридичних осіб – повне найменування організації), що їх подала, та її контактні дані для здійснення зворотнього зв’язку.
Відкрите обговорення (слухання) відбудеться 18 грудня 2020 року 0 1000 год.
Враховуючи обмеження на зібрання людей, через заходи зі стримування розповсюдження COVID-19, відкрите обговорення щодо необхідності коригування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання, послугу з постачання теплової енергії та послугу з постачання гарячої води за категоріями споживачів відбудеться онлайн.
Заявки для участі у відкритому обговоренні (слуханні) приймаються до 17 грудня 2020 року (включно) у письмовому та/або електронному вигляді за адресою:
МКП «Хмельницьктеплокомуненерго», вул.Пересипкіна,5, м.Хмельницький, 29000;
                   e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Шановні споживачі!
 

На період дії карантину філія сервісного центру яка розташована у приміщенні МКП «Хмельницькводоканал» не працює. Всі інші філії працюють згідно розпорядку роботи.

Просимо усіх поставитись із розумінням до ситуації, що склалася!

  

З 15 жовтня 2020 року розпочинається поетапне включення опалення житлових будинків, об’єктів соціальної сфери та всіх інших споживачів (Розпорядження міського голови від 13.10.2020 р. №231-р)

 

 
 
Шановні споживачі!
 
Доводимо до Вашого відома, Законом «Про житлово-комунальні послуги» №2189 від 09.11.2017р.  передбачено, що співвласники багатоквартирних будинків незалежно від обраної ними форми управління багатоквартирним будинком зобов'язані прийняти рішення про модель організації договірних відносин з виконавцями комунальних послуг (крім послуг з постачання електроенергії та природного газу), а виконавці комунальних послуг - укласти із такими співвласниками договори.
Якщо співвласники багатоквартирного будинку самостійно не оберуть одну з моделей організації договірних відносин, між виконавцем відповідної комунальної послуги та кожним співвласником буде укладено індивідуальний договір про надання комунальної послуги з постачання теплової енергії.
Договори про надання житлово-комунальних послуг укладаються відповідно до типових договорів, затверджених Кабінетом Міністрів України.
Відповідно до  підпункту2  частини першої статті 4 Закону№2189-VIIIКабінет Міністрів України затвердив такі типи договорів:
Просимо співвласників житлових будинків обрати одну з моделей організації договірних відносин та письмово повідомити наше підприємство про обрану модель, надавши копію Протоколу рішення зборів з підписом кожного співвласника.
В разі не обрання моделі договору, з співвласниками житлових будинків буде укладено індивідуальні договори про надання послуги з постачання теплової енергії.

  Що потрібно знати про нові договірні відносини

 

15.09.2020

Повідомлення про проведення відкритого обговорення щодо наміру встановлення нових тарифів на виробництво теплової енергії когенераційними установками для всіх категорій споживачів

МКП «Хмельницьктеплокомуненерго».

На виконання вимог «Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг», затвердженого Постановою НКРЕКП від 30.06.2017 № 866, повідомляємо про проведення відкритого обговорення щодо наміру встановлення тарифів на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії для всіх категорій споживачів підприємства.

Відкрите обговорення відбудеться 1 жовтня 2020 року о 15 годині

у приміщенні за адресою : м.Хмельницький, вул.Пересипкіна,5 .

Зауваження та пропозиції по суті питання, що пропонуються до обговорення, приймаються протягом 14 календарних днів з дня оприлюднення інформації на офіційному сайті підприємства від фізичних та юридичних осіб шляхом розміщення в електронному вигляді:

на сайті підприємства у розділі «Звернення споживачів», що знаходиться за посиланням https://www.teplo.km.ua/zvernennya/

або на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

або на номер телефону/факсу (0382)70-06-35 та в паперовому вигляді за адресою 29009 м.Хмельницький, вул.Пересипкіна,5.

Для реєстрації зауважень, пропозицій та їх обґрунтувань просимо зазначати прізвище, імʼя та по батькові особи (для юридичних осіб та громадських обʼєднань – повне найменування), що їх подала, та контактні дані для здійснення зворотного зв’язку.

Протокол результатів відкритого обговорення буде оприлюднений на офіційному веб-сайті МКП «Хмельницьктеплокомунененрго».

УВАГА!   Шановні споживачі!

Від сьогодні, в Сервісному центрі підприємства (вул.Пересипкіна,5) запроваджена послуга - Еквайєрингу - можливість заплатити за послуги з теплопостачання за допомогою POS - терміналу.

Власники карток «Приватбанка» можуть оплатити послуги з опалення та гарячого водопостачання безготівково, за допомогою РОS- терміналу із сплатою комісії 2% від суми платежу.

 12.08.2020 р.

Повідомлення про проведення відкритого обговорення щодо встановлення нових тарифів на теплову енергію, її виробництво та постачання за допомогою систем автономного опалення (САО) для всіх категорій споживачів МКП Хмельницьктеплокомуненерго».

На виконання вимог «Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг», затвердженого Постановою НКРЕКП від 30.06.2017 № 866, повідомляємо про проведення відкритого обговорення щодо встановлення нових тарифів на теплову енергію, її виробництво та постачання за допомогою систем автономного опалення, а саме:

-       Північна, 2;
-       Бандери, 24;
-       Свободи, 3/1;
-       Свободи, 19;
-       Свободи, 22;
-       Свободи, 22 (друга черга);
-       Гарнізонна, 4;
-       Інститутська, 15/1;
-       Завадського, 5.

У зв’язку з карантинними заходами проти поширення на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19 відкрите обговорення буде проведено дистанційно 27.08.2020 року.

Зауваження та пропозиції по суті питання пропонуємо надсилати до 26.08.2020р. включно, за адресою: МКП «Хмельницьктеплокомуненерго» вул.Пересипкіна,5, м.Хмельницький, 29000; ел.пошта: admin@teplo.km.ua.