Навігація  

   
   
   
   
   
 
ШАНОВНІ СПОЖИВАЧІ!
 
У відповідності до Закону України «Про житлово-комунальні послуги» та Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» (стаття 10 п.6), обсяг спожитої будинком теплової енергії на місця загального користування розподіляється між всіма власниками багатоквартирного житлового будинку, в тому числі і тими, хто влаштував індивідуальне опалення або встановив індивідуальний лічильник обліку теплової енергії.
 
З повагою, адміністрація
 
 
УВАГА!
Повідомляємо про встановлення плати за абонентське обслуговування для послуг з постачання теплової енергії та постачання гарячої води
 
Законом України «Про житлово-комунальні послуги» передбачено для споживачів, з якими укладені індивідуальні договори про надання комунальних послуг, застосування плати за абонентське обслуговування.
При цьому нарахування внесків на обслуговування та заміну лічильників комерційного обліку відмінені.
Плата за абонентське обслуговування - платіж, який споживач сплачує виконавцю комунальної послуги за індивідуальним договором про надання комунальних послуг що включає:
-         витрати виконавця, пов’язані з укладенням договору про надання комунальної послуги;
-         здійснення розподілу обсягу спожитих послуг між споживачами;
-         нарахування та стягненням плати за спожиті комунальні послуги;
-         обслуговування та заміна вузлів комерційного обліку води і теплової енергії (у разі їх наявності у будівлі споживача);
-  виконання  інших функцій, пов’язаних з обслуговуванням виконавцем абонентів за індивідуальними договорами (крім обслуговування та  поточного ремонту внутрішньобудинкових систем теплопостачання, водопостачання, водовідведення та постачання гарячої води).
Відповідно до постанови КМУ від 21.08.2019р. № 808 «Про встановлення граничного розміру плати за абонентське обслуговування» (зі змінами) для одного абонента платіж не може перевищувати 33,74 грн./абонента в місяць.
Відповідно до розрахунків підприємства, буде встановлено плату за абонентське обслуговування для споживачів з 1.12.2021р. у розмірі:
16,89 грн./місяць (з ПДВ) за послугу з постачання теплової енергії;
7,28   грн./місяць (з ПДВ) за послугу з постачання гарячої води.
Плата за абонентське обслуговування (по кожній комунальній послузі) має фіксований розмір у розрахунку на 1 абонента (споживача) в місяць та сплачується протягом року щомісячно. Розмір абонентської плати не залежить від кількісних показників спожитих комунальних послуг.
Звертаємо увагу, що витрати на абонентське обслуговування завжди були враховані у тарифах на теплову енергію, однак після змін у законодавстві витрати на абонентське обслуговування виведені в окремий платіж.
 

УВАГА!

Колектив МКП «Хмельницьктеплокомуненерго» звертається до споживачів,
які мають борги терміново сплатити їх, щоб
підприємство мало можливість своєчасно та в повному обсязі
розрахуватися за спожитий природний газ!

Шановні споживачі!

 
У зв’язку із ситуацією, що склалался навколо поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 з 30.10.2021 року МКП «Хмельницьктеплокомуненерго» обмежує особистий прийом громадян та переходить на дистанційне обслуговування споживачів в режимі онлайн.

Нагадуємо, що отримати інформацію про стан розрахунків та подати покази лічильників можна дистанційно за телефонами.

  • багатоканальним телефоном до оператора кол-центру - 619-300 (зі стаціонарного та мобільного телефонів усіх операторів України);
  • за багатоканальним номером:+38(067)311-45-67 (Viber)
  • через особистий кабінет споживача (необхідна реєстрація) за наступним посиланням: https://www.teplo.km.ua/kabinet/index.php
  • через Viber за номерами телефонів : +38(067)311-45-67
  • через Viber-бот +38(067)311-45-67
  • На сайті підприємства https://www.teplo.km.ua знаходиться форма передачі показів лічильників обліку теплопостачання та інформація по передачі показів лічильників гарячого водопостачання через особистий кабінет споживача.
Просимо Вас з розумінням поставитись до тимчасових заходів!
Адміністрація підприємства

25.10.2021

Інформація
про намір встановлення шляхом коригування тарифів на теплову енергію,
її виробництво, транспортування та постачання,
на послугу з постачання теплової енергії,
на послугу з постачання гарячої води
для інших споживачів
МКП «Хмельницьктеплокомуненерго»
 
Відповідно до ст. 20 Закону України «Про теплопостачання», тарифи на теплову енергію повинні забезпечувати відшкодування всіх економічно обґрунтованих витрат на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії і є регульованими.
Тарифи на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання, на послугу з постачання теплової енергії та на послугу з постачання гарячої води для бюджетних установ, інших споживачів (крім населення) та релігійних організацій затверджені рішенням виконавчого комітету Хмельницької міської ради від 23.09.2021р.  № 905  та введені в дію з 1 жовтня 2021р.
В затверджених тарифах  ціна на природний газ без врахування транспортування та розподілу газу становила 17100,23 грн. з ПДВ за 1000 куб.м.
Ціна на природний газ у листопаді 2021 року без врахування транспортування та розподілу  газу  для  інших  споживачів  становить  36261,02 грн. з ПДВ за 1 000 куб.м.
В зв’язку із значним збільшенням ціни на природний газ на 112,05%, підприємство має намір відкоригувати діючі тарифи.
 
Відкориговані тарифи до діючих тарифів
№ з/п
Вид тарифу
Діючий з  1 жовтня 2021 року
Відкори-гований тариф
Відхи-лення, %
1.
Тариф на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання за 1 Гкал, грн/Гкал без ПДВ
 
 
 
 
 - інші споживачі
3058,79
5389,35
176,19
 
    виробництво
2533,83
4564,56
180,14
 
    транспортування
521,21
821,04
157,53
 
    постачання
3,75
3,75
100,00
2.
Тариф на послугу з постачання теплової енергї за 1 Гкал, грн/Гкал з ПДВ
 
 
 
 
 - інші споживачі
3670,55
6467,22
176,19
3.
Тариф на послугу з постачання гарячої води за 1 м³, грн/м³ з ПДВ
 
 
 
 
 - інші споживачі
175,38
298,99
170,48
 
Зауваження та пропозиції приймаються  за адресою: МКП «Хмельницьктеплокомуненерго»  вул. Чорнобрового,5, м. Хмельницький, 29009 або на ел. пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  протягом 7 календарних днів з дати оприлюднення оголошення на офіційному веб-сайті Хмельницької міської ради.
Розміщення інформації на офіційному веб-сайті Хмельницької міської ради вважати основним способом доведення інформації до відома споживачів.
Для реєстрації пропозицій (зауважень) просимо зазначити прізвище, ім`я та по батькові особи (для юридичних осіб – повне найменування), що їх подала, та її контактні дані для здійснення зворотнього зв’язку. 

 

!!!ДО УВАГИ СПОЖИВАЧІВ!!!
 
У зв’язку з підвищенням середньодобової температури зовнішнього повітря теплопостачання житлових будинків тимчасово припинено. З пониженням середньодобової температури опалення житлових будинків буде відновлено.
 
 
 

У зв’язку із різким зниженням середньодобової температури зовнішнього повітря та тенденції до її подальшого зниження, відповідно до Розпорядження міського голови від 11.10.2021 року №279-р «Про початок опалювального сезону 2021-2022 рр.», МКП «Хмельницьктеплокомуненерго» з 12 жовтня 2021 року розпочало опалювальний сезон в м. Хмельницькому з поетапним включенням опалення житлових будинків міста та всіх інших споживачів.

Посилання на документ:

 

 

Виконане відновлення асфальтного покриття в місцях проведення ремонтних робіт на мережах підприємства.

 
 

Завершені роботи з відновлення асфальтного покриття в місці заміни теплової мережі по прс. Миру, 62А на попередньо ізольовані труби.