Навігація  

   
   
   
   
Все для Joomla . Бесплатные шаблоны и расширения.
13.12.2018р.
 
 
 
 
Відповідно до Постанов Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг з 1 січня 20019 року діятимуть наступні тарифи:
 
Тарифи на послуги з централізованого опалення та послуги постачання гарячої води, що надаються населенню по МКП«Хмельницьктеплокомуненерго» 

грн. з ПДВ

1.Тариф на послуги з централізованого опалення для абонентів житлових будинків з будинковими та квартирними приладами обліку теплової енергії за 1 Гкал

1480,92

2.Тариф на послуги з централізованого опалення для абонентів житлових будинків без будинкових та квартирних приладів обліку теплової енергії за 1 м² за місяць протягом опалювального періоду

33,85

3.Тариф на послуги з централізованого постачання гарячої води за 1куб.м. за умови підключення рушникосушильників до системи гарячого водопостачання

87,59

4.Тариф на послуги з централізованого постачання гарячої води за 1куб.м. за умови відсутності рушникосушильників

80,95

 
Тарифи на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання для потреб бюджетних установ, інших споживачів (крім населення) та релігійних організацій по МКП«Хмельницьктеплокомуненерго»   

грн. з ПДВ

1.Тариф на теплову енергію за 1Гкал для бюджетних установ

1511,02

2.Тариф на теплову енергію за 1Гкал для інших споживачів (крім населення)

1510,98

3.Тариф на теплову енергію за 1Гкал для релігійних організацій

1478,66

 
Тарифи на послугу з централізованого постачання гарячої води для бюджетних установ, інших споживачів (крім населення) та релігійних організацій по МКП«Хмельницьктеплокомуненерго» 

грн. з ПДВ

1.Тариф на послугу з централізованого постачання гарячої води за 1куб.м. для бюджетних установ

82,36

2. Тариф на послугу з централізованого постачання гарячої води за 1куб.м. для інших споживачів (крім населення)

82,27

3. Тариф на послугу з централізованого постачання гарячої води за 1куб.м. для релігійних організацій

80,69

 
Тарифи на послуги з централізованого постачання гарячої води для потреб управителів багатоквартирних будинків ( гуртожитків) по МКП«Хмельницьктеплокомуненерго» 

 грн. з ПДВ

1.Тариф на послуги з централізованого постачання гарячої води за 1куб.м. за умови підключення рушникосушильників до системи гарячого водопостачання

86,36

2.Тариф на послуги з централізованого постачання гарячої води за 1куб.м. за умови відсутності рушникосушильників

79,80

 
Тарифи на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання для потреб населення по МКП«Хмельницьктеплокомуненерго»  

грн. з ПДВ

1.Тариф на теплову енергію за 1Гкал для населення

1468,85

                                               
 
 
 
23.10.2018р.
 
Повідомлення про проведення відкритих обговорень щодо перегляду тарифів на теплову енергію та послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води через коригування окремих складових для МКП«Хмельницьктеплокомуненерго» з січня 2019року.
 
У відповідності до вимог Постанови НКРЕКП від 30.06.2017 №866 2 листопада 2018 року о 11:00 у приміщенні за адресою: м.Хмельницький, вул.Пересипкіна,5 (кабінет директора) відбудеться відкрите слухання питань щодо коригування діючих тарифів на теплову енергію та послуг з централізованого опалення та гарячого водопостачання
Зауваження та пропозиції стосовно запропонованих тарифів приймаються протягом 10 календарних днів з дня оприлюднення інформації на офіційному сайті підприємства шляхом розміщення в електронному вигляді:
на сервісі «Звернення споживачів», що знаходиться за посиланням https://teplo.km.ua/spogyvacham/zvernenya.html
на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
або на номер телефону/факсу (0382) 70-06-35 та в паперовому вигляді за адресою 29009 м. Хмельницький, вул. Пересипкіна, 5 та пропозиції приймаються з 23 жовтня 2018 року по 1 листопада 2018 року.
Для реєстрації зауважень і пропозицій та їх обґрунтувань просимо зазначати прізвище, імʼя та по батькові особи (для юридичних осіб та громадських обʼєднань – повне найменування), що їх подала, та контактні дані для здійснення зворотного зв’язку. Анонімні зауваження і пропозиції розгляду не підлягають.
Протокол результатів відкритого обговорення буде оприлюднений на офіційному веб-сайті МКП «Хмельницьктеплокомунененрго».
 
 
 

 

 

Україна
 Хмельницький міський голова
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
від 22.10.2018 № 304-р
Про початок опалювального сезону
2018-2019р.р. та про затвердження
графіка надання послуг з централізованого
постачання гарячої води для споживачів
міського комунального підприємства
«Хмельницьктеплокомуненерго»
та комунального підприємства
«Південно-Західні тепломережі»
на опалювальний сезон 2018-2019р.р. 
 
 
Відповідно до ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду, затверджених наказом Міністерства палива та енергетики України, Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 10.12.2008 року №620/378, Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 року №630, рішення виконавчого комітету Хмельницької міської ради від 27.09.2018 року №743 «Про готовність житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років», у зв’язку із різким зниженням середньодобової температури зовнішнього повітря та тенденції до її подальшого зниження з  22.10.2018р.:
 
  1. Управлінню житлово-комунального господарства (В.Новачок), міському комунальному  підприємству “Хмельницьктеплокомуненерго” (В. Скалій) та комунальному підприємству “Південно-Західні тепломережі” (П. Возборський), на період включення котелень та теплових мереж забезпечити роботу обслуговуючого персоналу цілодобово, провести поетапне включення опалення на об’єктах соціальної сфери, житлових будинках міста та всіх інших споживачів.
  2. Товариству з обмеженою відповідальністю “Житлово-експлуатаційне об’єднання” (В.Колесніков), квартирно-експлуатаційному відділу м. Хмельницького (П.Хохун), підприємствам та організаціям, на балансі яких знаходиться житловий фонд, рекомендувати на період включення в роботу котелень та теплових мереж забезпечити роботу обслуговуючого персоналу цілодобово, провести поетапне включення опалення на житлових будинках міста.
  3. Директору міського комунального підприємства “Хмельницьктеплокомуненерго” В. Скалію, директору комунального підприємства “Південно-Західні тепломережі” П. Возборському забезпечити безперебійне теплопостачання міста до завершення опалювального сезону.
  4. Затвердити графік надання послуг з централізованого постачання гарячої води для споживачів міського комунального підприємства «Хмельницьктеплокомуненерго» та комунального підприємства «Південно-Західні тепломережі» на опалювальний сезон 2018-2019р.р. згідно з додатком.
  5. Контроль  за  виконанням  розпорядження  покласти на заступника міського  голови А. Нестерука.
 
Міський голова                                                                                О. Симчишин 

 

Шановні споживачі підприємства!

  
Незабаром розпочнеться опалювальний сезон!
 
Субсидії не перепризначатимуть на наступний період тим, у кого є заборгованість за житлово-комунальні послуги за два місяці й більше.
 
Ті, хто мають борг за комунальні послуги, матимуть шанс на отримання субсидії, якщо сплатять цей борг чи укладуть договір про його реструктуризацію.
 
Просимо розрахуватись за отримані послуги!
 
 
З повагою, адміністрація підприємства
  
 
 
Адміністрація МКП «Хмельницьктеплокомуненерго» повідомляє, що в зв’язку з переносом теплової мережі по вул. Проскурівського підпілля, 111 (новобудова) з 11.09.2018р. по 25.09.2018р. будуть зупинені ЦТП:
 
    ЦТП Проскурівського підпілля, 127;
    ЦТП Завадського, 64/3
 
Адміністрація МКП «Хмельницьктеплокомуненерго»