Навігація  

   
   
   
   
   

   
Статьи и обзоры nachodki.ru
 
 
 
27.09.2019

Повідомлення про проведення відкритого обговорення щодо наміру встановлення нових тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання для всіх категорій споживачів МКП «Хмельницьктеплокомуненерго».

 

На виконання вимог «Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг», затвердженого Постановою НКРЕКП від 30.06.2017 № 866, повідомляємо про проведення відкритого обговорення щодо наміру встановлення тарифів на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії для всіх категорій споживачів підприємства.

Відкрите обговорення відбудеться 8 жовтня 2019 року о 15 годині

у приміщенні за адресою : м.Хмельницький, вул.Пересипкіна,5.

Зауваження та пропозиції по суті питання, що пропонуються до обговорення, приймаються протягом 10 календарних днів з дня оприлюднення інформації на офіційному сайті підприємства від фізичних та юридичних осіб шляхом розміщення в електронному вигляді:

на сайті підприємства у розділі «Звернення споживачів», що знаходиться за посиланням https://teplo.km.ua/spogyvacham/zvernenya.html

або на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

або на номер телефону/факсу (0382) 70-06-35 та в паперовому вигляді за адресою 29009 м. Хмельницький, вул. Пересипкіна, 5.

Для реєстрації зауважень, пропозицій та їх обґрунтувань просимо зазначати прізвище, імʼя та по батькові особи (для юридичних осіб та громадських обʼєднань – повне найменування), що їх подала, та контактні дані для здійснення зворотного зв’язку.

Протокол результатів відкритого обговорення буде оприлюднений на офіційному веб-сайті МКП «Хмельницьктеплокомунененрго».

Обґрунтування щодо наміру встановлення нових тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання

 

Протокол від 08.09.2019р. проведення відкритого обговорення щодо наміру встановлення нових тарифів МКП «Хмельницьктеплокомунененрго» на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання для всіх категорій споживачів